Servis monitorů Acer

Monitor AcerOpravy monitorů Acer provádíme 24 hodin denně / 7 dní v týdnu, přičemž můžete volit ze dvou základních druhů oprav. Můžete si vybrat mezi službou servis monitorů Acer U ZÁKAZNÍKA nebo službou servis monitorů Acer U NÁS na našem servisním středisku.

U ZÁKAZNÍKA - servis monitorů Acer

Servis monitorů Acer u zákazníka je v omezených případech možno uskutečnit a objednat, nicméně je nezbytné tuto službu předem konzultovat s naším technickým oddělením. Pakliže to bude možné, provedeme opravu monitoru Acer přímo u vás doma nebo v kanceláři. Náš technik k vám přijede ve smluvenou dobu a uskuteční servis monitoru Acer přímo na místě. Jakmile provedete objednávku opravy monitoru Acer u zákazníka, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace.

Servis monitorů Acer Praha a okolí provádíme NON-STOP 24 hodin denně / 7 dní v týdnu !

U NÁS - servis monitorů Acer na našem servisním středisku

Oprava monitoru Acer je provedena na našem servisním středisku v Praze. Porouchaný monitor můžete do servisního střediska doručit osobně nebo si jej nechat svézt ZDARMA, z kteréhokoliv místa v České republice. V případě svozu monitoru z Prahy a okolí, přijedeme pro poškozený monitor Acer nejpozději do 2 hodin od objednání. V případě celé České republiky provádíme svoz monitorů do druhého dne od objednání. Jakmile provedete objednávku svozu ZDARMA, bude vás operativně kontaktovat náš pracovník, který vám sdělí všechny potřebné informace a dohodne s vámi konkrétní postup.

Servis monitorů Acer, provádíme maximálně rychle a operativně s ohledem na potřeby klienta.

Jak oprava monitoru Acer probíhá?

  • monitor vám ZDARMA odvezeme (službu poskytujeme po celém území České republiky) nebo jej osobně doručíte na naše servisní středisko
  • po příjmu monitoru Acer na servis, provedeme diagnostiku poškození
  • stanovíme pevnou cenu opravy monitoru a postup servisních prací
  • po schválení celkové ceny zákazníkem, provedeme opravu monitoru
  • po provedení opravy monitoru Acer si můžete monitor vyzvednou v našem servisním středisku nebo vám jej odešleme zpět prostřednictvím smluvního dopravce

Rychlost a možnosti oprav monitorů

  • servis monitorů Acer obyvkle řešíme do 48 hodin po přijetí zakázky na servis
  • expresní oprava monitoru Acer za příplatek (na službu expresní servis monitoru se informujte telefonicky)
  • opravy monitorů Acer je možné v přiměřeném rozsahu řešit přímo u zákazníka (na možnosti opravy monitorů Acer u zákazníka se informujte telefonicky nebo si jej rovnou objednejte v části servis Acer u zákazníka)
  • v případě delšího servisního zásahu vám rádi zapůjčíme náhradní monitor

Kontaktujte nás

Telefon: 604 75 76 77

E-mail: info@pocitacovapohotovost.cz

Servis Acer

Příjem a výdej oprav v servisním středisku

Provozní doba
PONDĚLÍ - PÁTEK (9.00 - 18.00 hodin)

Servis u zákazníka

Provozní doba
PONDĚLÍ - NEDĚLE (24 hodin denně / 7 dní v týdnu)